moldova
Kariéra - zástupce
Data Tresor Disc logodatatresordisc CZ  datatresordisc ES datatresordisc HR datatresordisc HU datatresordisc RU

своими руками
wow
moldova

Kdo jste :
Ambiciózní, spolehlivý, profesionál, orientovaný na výsledek.

Náplň práce:
Akvizice potencionálních klientů a udržování vztahu s nimi.
Reporting. Stále sebevzdělávání a monitoring trhu.

Požadujeme:
- praxe v obchodu
- znalost PC
- SŠ/VŠ vzdělání
- schopnost samostatné práce
- výborné komunikační schopnosti

Výhodou
-angličtina
- němčina či jiný cizí jazyk

Nabízíme:
- Spolupráci na IČ
- Historické provize
(v momentě, když získáte klienta máte provize z každé jeho nastávající objednávky po dobu Vaší spolupráce – rostoucí FIX.)
- Mzda je závislá na výsledcích

Místo práce: Česká Republika

Termín nástupu: Ihned - dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!